forum

Kakav Kalimb ...

Podijeli:
Obavijesti
Očistiti sve

Kakvu Kalimbu najčešće koristite?

kaliFAN
 kaliFAN
(@kaliFAN)
Nalog Gosta,
Riješen

Pozdrav,
Upravo sam naručio 17 zuba Kalimba (moja prva Kalimba). Nakon što sam pogledao nekoliko videozapisa o Chromatic-u i Kalimbama od 21 zuba, pitam se je li 17 zubaca bila prava odluka. Stoga sam vas želio pitati o vašem iskustvu s različitim Kalimbama. Kakvu Kalimbu najčešće koristite i osjećate li se kao da vam nešto nedostaje kad svirate na svojoj 17 tine Kalimbi?
Još jednu stvar koju sam želio pitati je oštećuje li Kalimbu ili je nosi na bilo koji način da je prenamijeni.
Hvala puno i uzvikujte youtuber erick j medina koji je preporučio ovu stranicu u jednom od svojih videozapisa.

Nagrade
Pokretač tema Objavljeno: 22 03:2021
Oznake teme
Nataliya
(@admin)
Advokat Kalimba Admin

@kaliFAN - hvala na pitanjima

Čista je osobna želja ako volite kromatsku ili Kalimbu sa 17 ključeva. Savjetovao bih da eksperimentirate s obje i odaberete onu koja vam se više sviđa.

Što se tiče ponovnog postavljanja, neke su Kalimbe popravljene - što znači da ih uopće ne možete preurediti. Drugi se, poput Kalimbere, mogu prilagoditi - ali možete ga podesiti u tipkama C ili nižim tipkama (inače najviši zupci neće zvučati).

Vlasnik kalimbera.com i KalimbaForum.com

odgovorNagrade
Objavljeno: 22 03:2021
Khyla andrea
(@khyla)
Ugledni Kalimbist

Kako još uvijek učim, često koristim kalimbu sa 17 ključeva. Za mene će kupnja kromatskog dugoročno biti jeftinija, nego imati jedan 17 i jedan kromatski. Ali budući da ste ga već kupili, mislim da to nije loša odluka. Uz to, još uvijek možete istražiti i odlučiti je li vas stvarno zanima kalimba s prvim koji ste dobili. Nadajući se najboljem kad ga dobijete! 

youtube: Khyla Andrea
Instagram: khyla.kalimba
facebook: https://facebook.com/KhylaAndreaYT
ko-fi.com/KhylaAndrea

odgovorNagrade
Nataliya volio
kalimbaNovo
(@kalimbanewbie)
Aktivan kalimbist

Ja sam početnik u svijetu kalimbe ^ _ ^ i drago mi je što sam već kupio svoju prvu kalimbu Meraki i volim melodiju koju sam čuo svaki put kad sam je svirao 

odgovorNagrade
Nataliya volio
kaliFAN
(@kalifan)
Novi Kalimbist

Hvala na svim odgovorima. Kupio sam Bolf Kalimbu i mislim da je to drago. Ali ostavit ću ga u C-duru, mislim da sam našao mnogo kartica.

odgovorNagrade
Nataliya volio
Saskia
(@košara)
Ugledni Kalimbist

Imam B11 i B17 u G-duru iz Hokeme, koje volim svirati melodije. 

Svi moji samoproizvedeni kalimbe imaju različita posebna podešavanja: Akebono, Pigmej, Deep Skye i tako dalje. Možete se slobodno igrati s njom.

Pozdrav iz Saskije

odgovorNagrade
Objavljeno: 29 03:2021

Ostavi odgovor

Autor Naziv

Autor e-mail

Označite *

Maksimalna dopuštena veličina datoteke je 10 MB

pregled 0 Izmjene Spremljeno
Podijeli: